Moda 

Skórzana mini spódnica ołówkowa z efektem zapachu

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.
Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Na imprezę z przyjaciółmi stwórz modny łuk w stylu Kim Kardashian: uzupełnij skórzaną spódnicę body z dekoltem w serek i wysokimi butami na obcasach. A dla zdjęć na co dzień połącz spódnicę z białym golfem i Kozakami zamszowymi.

Absolutny masthev streetstyle blogerów – spódnica o modnej skórzanej fakturze z łatwością uzupełni wizerunek w każdym stylu. Projektanci wykonali skórzaną mini spódniczkę ołówkową w asymetrycznym kroju z efektem zapachu, który nie ogranicza ruchów. Pas podkreśla talię i zapewnia idealne dopasowanie.

Szczegół:

  • Odzież o skórzanej fakturze – trend sezonu SS ‚ 20 według Vogue;
  • aktualny odcień sezonu SS ‚ 20 Z Pantone Color Institute;
  • Cut z efektem zapachu;
  • Szeroki pas podkreśla talii;
  • 100% przyjazne dla wegan ekoskóra;
  • Pielęgnacja: aby usunąć zanieczyszczenia, użyj wilgotnej gąbki lub miękkiej szmatki z roztworem mydła, pranie w pralce nie jest zalecane. Do prasowania nadaje się delikatny tryb 30°.

Powiązane posty